— Kurzy

Vianočný workshop pre deti od 6-10 rokov

Čo môžete od workshopu očakávať
Tvorba vianočného domčeka:

Deti zažijú rešpektujúci kontakt s výtvarným umením, bez tlaku na výkon, či strachu, že niečo pokazia. Výtvarné materiály a ich možnosti budú môcť objavovať a skúmať v podporujúcej atmosfére svojim tempom. 

Senzorický zážitok:

Vaše deti budú mať príležitosť preskúmať rôzne textúry, farby, vône a dokonca aj chuť, pri výrobe vianočného domčeka. Táto aktivita podnieti ich zmysly a pomôže im rozvíjať senzorické vnímanie. Prečo je senzorický zážitok tak dôležitý si môžete prečítať tu.

Rozvoj sociálnych zručností:

Tento workshop bude aj o spolupráci a komunikácii. Deti budú pracovať individuálne aj v skupinách, kde budú zdieľať svoje nápady, spolupracovať a učiť sa od seba navzájom. To je skvelá príležitosť na rozvoj sociálnych zručností, ako napríklad učenie sa ako zvládať konfliktné situácie a budovanie nových priateľstiev.

Organizačné informácie
Kedy

13. december 2023

od 16:00-17:00

Kde

Borská 6, Karlova Ves – Bratislava

Cena workshopu

16 € (dieťa)

Počet účastníkov

max. 8 detí

Storno podmienky

V prípade nedostavenia sa alebo odhlásenia sa menej než 12 hodín pred začatím workshopu sa stretnutie považuje za zrealizované.

Kontakt

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na: umakurzy@gmail.com

Rezervácia na workshop

Pokiaľ máte záujem o náš Vianočný workshop vyplňte prosím záväzný formulár tu. Potvrdenie rezervácie a ďalšie inštrukcie Vám budú následne doručené e-mailom.